Відео Оновлено Актуально

Масове отруєння в Харкові: кількість постраждалих зросла до 78 осіб

Масове отруєння в Харкові: кількість постраждалих зросла до 78 осіб
Джерело: Pexels

У Харкові вже 78 людей постраждали у результаті отруєння їжею у місцевих закладах харчування.

Зокрема шість пацієнтів доставили цієї ночі у міську лікарню №3, ще одна людину госпіталізували у селищі Краснокутськ за місцем проживання.

Дорослі та діти, які отруїлися в кафе, проходять лікування у Міській клінічній лікарні №31 та Міській дитячій клінічній лікарні №19. У всіх діагностували ентероколіт.

Попередньо госпіталізовані люди вживали їжу з місцевої мережі ресторанів. Наразі фахівці проводять санітарні та протиепідемічні заходи у закладах харчування.

Про масове отруєння в Харкові стало відомо 17 червня. В цей день до лікарень госпіталізували 25 людей, серед яких було 19 дорослих та шестеро дітей.

Вже 18 червня директор департаменту з питань інформації та зв’язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко повідомив, що кількість госпіталізованих збільшилася – у лікарні перебувало 34 людини.

Попередньо постраждалі могли отруїтися їжею у двох місцевих закладах громадського харчування. Наразі майже всі пацієнти перебувають у лікувальних закладах під наглядом медичних працівників. Фахівці проводять епідеміологічне розслідування.

Джерело: Харківська міськрада

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка