Нові гаджети для здоров’я підкажуть, коли спати, коли бігати, коли пити

Нові гаджети для здоров’я підкажуть, коли спати, коли бігати, коли пити

Після перенесеної коронавірусної інфекції часто страждає пам’ять, сон, здатність концентруватися. Щоб налагодити життєво важливі функції, не впасти в депресію, від того, що забуваєш елементарні речі, були створені незвичайні гаджети.

Каблучка-організатор

Так, каблучка, яку потрібно носити на пальці – своєрідний міні-органайзер біологічних процесів. Вона відстежує частоту серцевих скорочень, фази сну, вимірює температуру тіла. Зібравши всі необхідні дані, девайс вибудовує ваш індивідуальний режим дня. З такою каблучкою будете спати і рухатися стільки, скільки потрібно.

Пластир для бадьорості

Альтернативою кофеїну і напоїв бадьорості може стати пластир, за допомогою якого активується мозок. Термін його дії – чотири години. Як бонус ви отримаєте ще й спокійний сон і підвищення концентрації під час неспання.

Обруч-антистрес

Незвичайний обруч, який крім того, що підтримує волосся, може реєструвати і вимірювати коливання в нейронах мозку. Ці сигнали він перетворює в музику або звуки природи. Все залежить від вашого настрою. При стресі, він запропонує вам фізичні вправи, щоб скинути напругу і роздратування.

Коли пити воду

Всі вже знають, що протягом дня потрібно випивати 1,5-2 л води. Але іноді за роботою або іншими справами про це забувають. Розумна силіконова наклейка на пляшку або склянку миготливою лампочкою нагадає про те, що пора ковтнути цілющої вологи.

А коронавірус і не думає відступати. Вчені прогнозують його розгул ще до кінця року.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка