Підвищена динаміка госпіталізацій: дві області України не відповідають зеленій зоні

Підвищена динаміка госпіталізацій: дві області України не відповідають зеленій зоні
Джерело: Depositphotos

Нині усі регіони Україні перебувають у зеленій зоні епідемічної небезпеки. Але станом на 15 серпня дві області не відповідають одному з показників цієї зони.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я. Так, вже третій день поспіль показник динаміки рівня госпіталізації з коронавірусом перевищений у Полтавській області. Станом на 15 серпня він становить – 64,0%, а два дні раніше – 51,9% та 58,8%.

Також не відповідає зеленій зоні Рівненська область, де періодично показник госпіталізацій підвищується. Але протягом останніх двох днів ситуація з хворими у лікарнях у регіоні покращилася. 15 серпня було 51,5%, а днем раніше – 56,7%.

Зараз дивляться

У зеленій зоні динаміка загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим Covid-19 або підозрою на нього має становити щонайбільше 50%.

Станом на ранок 16 серпня в Україні за добу зафіксували 417 нових випадків Covid-19. Одужати вдалося 248 людям, а померли від ускладнень, які спричинив вірус, 14 пацієнтів.

Найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстрували у м. Київ (59), Одеській (47), Вінницькій (35), Сумській (32) та Херсонській (30) областях.

Детальніше про статистику коронавірусу в Україні – читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка