“Коктейль антитіл”: чи зменшує Covid-ускладнення препарат від AstraZeneca

“Коктейль антитіл”: чи зменшує Covid-ускладнення препарат від AstraZeneca
Джерело: Depositphotos

Шведсько-британська фармацевтична компанія AstraZeneca опублікувала нові дані про ефективність свого “коктейлю антитіл” AZD7442 під час лікування коронавірусу.

У компанії заявили, що препарат може значно зменшити ускладнення у людей, які вже захворіли на коронавірус. За результатами дослідження, одноразова доза AZD7442 об’ємом 600 мг, введена шляхом ін’єкції в м’яз, змогла знизити ризик розвитку важкої форми Covid-19. А також знилила ризик смерті на 50% в порівнянні з плацебо у людей, у яких симптоми проявлялися протягом семи днів.

Для тих, хто отримав лікування протягом п’яти днів після появи перших симптомів, AZD7442 знизив ризик розвитку важкої форми Covid-19 або смерті на 67% у порівнянні з плацебо.

Зараз дивляться

Голова відділу охорони здоров’я і науки штату Пенсільванія (США) Джейн Кірбі розповів, що лікування підходить для тих, хто не може регулярно вакцинувати, погано реагує на вакцини від Covid-19 або чий стан здоров’я піддає їх особливому ризику серйозного захворювання.

Минулого тижня AstraZeneca подала запит до управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) на отримання дозволу на екстрене використання AZD7442, який складається з двох антитіл.

Окреме дослідження з лікування, опубліковане в серпні, показало, що у пацієнтів, які отримували цей препарат, не було випадків важкої смерті від Covid-19. Також воно показало, що “коктейль антитіл” ефективний у запобіганні симптоматичному захворюванню на Covid-19 у людей з високим ризиком розвитку ускладнень на 77%.

Детальніше про дослідження “коктейлю антитіл” від Covid-19 виробництва AstraZeneca – читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка