Медичні працівники частіше заражаються Covid-19 не на роботі

коронавирус
Джерело: Depositphotos

Команда ізраїльських дослідників знайшла докази, що свідчать про те, що медичні працівники частіше заражаються Сovid-19 вдома, ніж на роботі.

Оскільки глобальна пандемія триває, широка громадськість дізналася про жертви, які принесли медичні працівники, щоб лікувати людей з Covid-19 і рятувати життя. З часом ризики були знижені завдяки вакцинам і засобам захисту.

У рамках цієї нової спроби дослідники виявили, що в результаті медичні працівники тепер більш схильні заразитися вдома, ніж на роботі, коли вони не носять захисне спорядження.

Зараз дивляться

Робота включала опитування всіх співробітників медичного центру Хадасса ще до появи Covid-штаму Дельта. На той момент 5312 осіб отримали обидві дози вакцини Pfizer, а 690 – ні.

Дослідники виявили, що 15 з вакцинованих співробітників заразилися після контакту з інфікованою людиною в своєму будинку, а 12 – на роботі.

Вони також виявили, що вісім з інфікованих вакцинованих співробітників працювали у відділенні, де лікувалися пацієнти від Covid-19, хоча тільки дві з цих інфекцій могли бути пов’язані з їхнім робочим місцем. Дослідники також виявили, що 69 невакцинованих медиків були інфіковані.

Дослідники вважають причинами частішого зараження медичних працівників удома те, що вони не носять там захисного спорядження, а також те, що шанси заразитися від когось поблизу вищі в будинку, адже це більш закрите середовище, де люди перебувають у безпосередній близькості.

Вчені також відзначають, що тільки один вакцинований інфікований медпрацівник потребував госпіталізації, і жоден медик не помер, незалежно від того, був він вакцинований чи ні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка