МОЗ затвердило перелік ліків для першої допомоги на пунктах Covid-вакцинації

МОЗ затвердило перелік ліків для першої допомоги на пунктах Covid-вакцинації
Джерело: Pexels

У Міністерстві охорони здоров’я затвердили Примірний перелік лікарських засобів та медичних виробів для надання медичної допомоги при невідкладних станах у пунктах щеплення.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

– Невідкладна допомога повинна надаватися до приїзду бригади екстреної медичної допомоги. Тому все, що затверджено наказом, є обов’язковим до виконання центрами надання первинної медичної допомоги, пунктами щеплення, як постійними, так і тимчасовими (мобільні бригади), – зазначив лікар.

За його словами, імунізація проти Covid-19 повинна пройти із забезпеченням максимального рівня безпеки та захисту для усіх, хто буде вакцинуватися.

Зараз дивляться

Також він додав, що перелік охоплює необхідні лікарські засоби та медичні вироби для надання медичної допомоги у випадку розвитку несприятливих подій після проведення імунізації.

До слова, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що інфраструктура для організації вакцинації населення від коронавірусу вже підготовлена.

Загалом в Україні працюватиме 500 мобільних бригад, які робитимуть щеплення. Перші 50 почнуть роботу вже у лютому в усіх регіонах країни.

У найближчі тижні Україна отримає 117 тис. доз вакцини компанії Pfizer і BioNTech. Передусім їх використають для щеплень лікарям.

Джерело
МОЗ
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка