Фото Відео Вакцинація

Подвійна черга: у Києві вакцинують від Covid-19 всіх охочих

Подвійна черга: у Києві вакцинують від Covid-19 всіх охочих
Джерело: Depositphotos

Наприкінці травня у Києві відкрили центр вакцинації проти коронавірусу. Вже згодом стало відомо, що 5 та 6 червня у столиці робитимуть щеплення всім охочим.

Для цього потрібно записатися у чергу у додатку Дія. Вакцинацію організовують у два потоки: перша хвиля – для тих, хто отримав запрошення на конкретний час, а друга – для тих, хто записався у додатку, проте ще не отримав запрошення.

Люди, які бажають вакцинуватися від Covid-19 та ще не отримали запрошення, можуть отримати щеплення у порядку живої черги.

Зараз дивляться

У Києві вже стартувала вакцинація у спеціальному центрі. Щеплення від Covid-19 можна отримати у Міжнародному виставковому центрі.

Наразі павільйон окутаний подвійною чергою, проте у ній чекають люди, які ще не отримали запрошення. Для тих, хто прийшов за записом, черги фактично немає. Вакцинацію проводять 24 бригади медичних працівників.

Вакцинація в Одесі

Наприкінці травня відкрили центр вакцинації в Одесі. ЦВН розташований на території стадіону Національного університету Одеська юридична академія.

В Одеській ОДА зазначають, що очікувана кількість щеплень за один день – близько 250-300 у цьому центрі. Дивіться графік роботи центру вакцинації в Одесі на сайті Факти ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка