Скільки вакцинованих американців захворіли на Covid-19

Скільки вакцинованих американців захворіли на Covid-19
Джерело: Depositphotos

За період з 1 січня по 30 квітня 2021 року в 46 штатах США було зареєстровано в цілому 10 262 випадки зараження Covid-19 людей, які були повністю вакциновані. Серед цих випадків більше 60% мали місце у жінок, середній вік пацієнтів становив 58 років. Близько 2% пацієнтів, госпіталізованих з приводу прищепних проривних інфекцій, померли.

Незважаючи на високий рівень ефективності вакцин, які використовують для імунізації громадян Сполучених Штатів, у невеликого відсотка повністю щеплених проти Covid-19 осіб все ж розвиваються симптоматичні або безсимптомні інфекції SARS-CoV-2. Про це повідомив Центр по контролю і профілактиці захворювань США (CDC).

Проривна інфекція після вакцинації визначається як виявлення РНК або антигену SARS-CoV-2 в зразку респіраторних зразків, узятих у людини через приблизно 14 днів після отримання всіх рекомендованих доз вакцини проти Covid-19.

Зараз дивляться

Всього за минулі чотири місяці понад 100 млн осіб в США повністю вакциновані проти Covid-19.

Однак протягом періоду епіднагляду передача SARS-CoV-2 тривала на високому рівні: з 24 по 30 квітня в країні було зареєстровано приблизно 355 000 випадків захворювань коронавірусною інфекцією.

Читайте також про два симптоми Covid-19, з якими треба негайно звернутися до лікаря.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка