Цими вихідними у Київській області відкриють нові центри масової вакцинації населення. Вони будуть розташовані у Броварах і Білій Церкві.
Про це повідомили у Київській обласній державній адміністрації. Центри працюватимуть у вихідні дні. Вакцинуватися від Covid-19 зможуть люди, які записалися до списку очікування в додатку Дія або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.
В адміністрації зазначили, що щеплюватимуть людей, яких запросили на вакцинацію телефоном. Пріоритет надаватиметься людям похилого віку.
Імунізація у центрах відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. Там передбачено місця для внесення даних, проведення щеплення та очікування після нього.
У м. Київ 5 та 6 червня робили щеплення проти коронавірусу всім охочим. Для цього треба було записатися у чергу у додатку Дія.
Вакцинацію організували у два потоки: перша хвиля – для тих, хто отримав запрошення на конкретний час, а друга – для тих, хто записався у додатку, проте ще не отримав запрошення. Люди, які хотіли вакцинуватися від Covid-19 та ще не дочекалися на запрошення, отримали щеплення у порядку живої черги.
Фото: КМДА