Україна отримала понад 705 тис. доз вакцини AstraZeneca від COVAX

Україна отримала понад 705 тис. доз вакцини AstraZeneca від COVAX

В Україну прибула нова партія вакцини AstraZeneca від Covid-19 у розмірі 705 600 доз. Партію доставив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної ініціативи COVAX.

Про це повідомила журналістка Фактів ICTV Оксана Михайлова. Цю партію використають для вакцинації другою дозою тих, хто отримав перше щеплення вакциною CoviShield/AstraZeneca.

Зокрема, щеплення отримають медики, працівники закладів охорони здоров’я, учасники Операції об’єднаних сил на Сході України, соціальні працівники, священнослужителі, співробітники МВС, СБУ, люди віком 65+. Також імунізуються люди, які вакцинувались залишковими дозами, громадські діячі.

Зараз дивляться

– Усі, кого щепили першою дозою вакцини AstraZeneca, гарантовано отримають другу дозу цієї вакцини. Ми вдячні міжнародним партнерам за підтримку та співпрацю. Разом ми зможемо захистити якомога більше українців від Covid-19, – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Водночас голова представництва ЮНІСЕФ в Україні додав, що вакцинація допомагає зберегти життя, уникнути госпіталізації та потреби у кисневій підтримці.

Це вже четверте постачання вакцин від коронавірусу в Україну в рамках глобальної ініціативи COVAX. Раніше країна вже отримала 590 850 доз вакцини Pfizer/BioNTech та 367 200 доз вакцини AstraZeneca.

Вакцина против коронавируса AstraZeneca

Вакцина AstraZeneca

Препарат AstraZeneca – це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією AstraZeneca.

Вакцину вводять внутрішньом’язово. Для ефективної імунізації потрібно отримати дві дози з інтервалом у 90 днів.

Детальніше про вакцину AstraZeneca читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка