Вакцина проти Covid-19: французька Valneva успішно пройшла перший етап випробувань

Вакцина проти Covid-19: французька Valneva успішно пройшла перший етап випробувань
Джерело: Depositphotos

Французька біотехнологічна компанія Valneva завершила початковий етап клінічних випробувань своєї вакцини від коронавірусу.

Згідно з інформацією компанії, вакцина не викликає приводів для сумнівів у її безпечності, препарат добре переноситься.

– Valneva сьогодні оголосила про позитивні результати клінічних випробувань своєї інактивованої, ад’ювантної вакцини-кандидата VLA2001, – повідомили у Valneva.

Також у компанії зазначили, що за результатами випробувань, у понад 90% добровольців серед 153 дорослих людей віком від 18 до 55 років, виробився значний рівень антитіл до коронавірусу.

Зараз дивляться

Нині вони планують продовжити випробування і вже до кінця квітня розпочати завершальну фазу.

Водночас на результати стартового етапу випробувань вакцини Valneva відреагував прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

– Дуже обнадійливі новини про те, що вакцина Valneva показує сильну імунну реакцію і переходить на третю фазу випробувань, – написав Джонсон у соціальних мережах.

Він додав, що якщо випробування і далі будуть успішними, то препарат почнуть виробляти у Великій Британії. За його словами, це могло б стати вкрай важливою зброєю в боротьбі проти коронавірусу.

Вакцина Valneva

Над розробкою вакцини VLA2001 працює компанія Valneva, яка спеціалізується на цих препаратах. Компанія розробляє кілька вакцин, включаючи унікальні вакцини проти хвороби Лайма, Covid-19 та чикунгунья.

У січні 2021 року Єврокомісія завершила попередні перемовини про закупівлю потенційної вакцини Valneva. Майбутній контракт з Valneva передбачає закупівлю 30 млн доз вакцини, з можливістю подальшої закупівлі ще 30 млн доз.

Детальніше про вакцинацію в Європі читайте на Фактах ICTV.

Джерело: Valneva, Boris Johnson

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка