Вакцинацію від Covid-19 можуть відкласти для людей, які вже перехворіли – МОЗ

Вакцинацію від Covid-19 можуть відкласти для людей, які вже перехворіли – МОЗ
Джерело: УНІАН

Вакцинація проти Covid-19 в Україні може бути відтермінована від 3 до 6 місяців для тих, хто вже перехворів на коронавірус.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв’ю. Він зазначив, що перенесений Covid-19 не є протипоказанням до вакцинації.

– Тому, коли ми говоримо про те, що може бути рекомендація про відстрочення щеплення на 3-6 місяців людям, які перехворіли, – ми говоримо про обмежений доступ до вакцини.

І коли треба вибрати, кому з медичних працівників потрібно зробити щеплення, то в першу чергу зробимо щеплення того, у кого в анамнезі немає перенесеної хвороби, – наголосив Ляшко.

Також він додав, що люди без імунітету не мають захисту від коронавірусу, а ті, хто вже перехворів можуть бути захищені від захворювання 3-6 місяців.

Зараз дивляться

Ляшко додав, що у лютому вакцина вже буде в Україні й медики, як і інші люди, які мають щеплюватися найпершими, можуть вакцинуватися за бажанням, якщо вони перехворіли на Covid-19.

– В Україні дозволятиметься робити щеплення тим, хто вже перехворів на коронавірус, – сказав лікар.

Вакцинація в Україні

Вакцинація від коронавірусу в Україні відбуватиметься у п’ять етапів. Одне з найголовніших завдань – зробити щеплення щонайменше половині населення – 21 млн українців.

За словами Степанова, кампанія вакцинації може затягнутися до першого кварталу 2022 року. До першого етапу вакцинації входить близько 370 тис. людей.

А під час другого етапу щеплення планують зробити близько 2,5 млн людей, під час третього – 7,2 млн, четвертого – 11 млн.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка