13-річна школярка з Чернігівщини народила доньку

мама с коляской
Джерело: Depositphotos

13-річна школярка Наталія з Чернігівської області народила доньку. Вона стала відомою на всю країну, коли завагітніла від 17-річного друга Сергія Коцюби.

За словами молодого батька, дочку назвали Поліною. Пологи були стрімкими, швидка не встигала довезти юну породіллю до Чернігова, тому довелося народжувати в райцентрі – місті Мена.

– Народила дівчинку. Назвали Поліною. Вага 2800. Я їздив, але мене в палату не пустили через карантин. Я тільки сумку передав їм і все, – пояснив Коцюба.

Сьогодні, 21 жовтня Наталію разом з донькою виписують з пологового будинку.

До речі, в Україні шлюбний вік для чоловіків і жінок настає в 18 років, але одружитися можна і в 16. Однак суд повинен встановити, що це в інтересах неповнолітнього. Вік сексуальної згоди в нашій країні настає також у 16 років.

Коли влітку Наталія звернулася до медиків, вони повідомили поліцію, що до них потрапила на прийом неповнолітня вагітна дівчина. Було відкрито провадження за частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі на строк від 10 до 15 років.

Батьку новонародженої дівчинки зараз 18 років. За його словами, він завжди мріяв завести дітей до 20 років. Вітчим неповнолітньої Наталії – хрещений батько Сергія. Батьки знали про “дружбу” 12-річної дочки з дорослим хлопцем, але проти не були.

З підлітками потрібно розмовляти про секс. І зовсім не в сенсі заборони. Коли діти можуть поговорити з батьками про це, поставити запитання і отримати адекватні відповіді, то вони частіше роблять здоровий вибір, наприклад використовують презервативи, щоби запобігти хворобам чи вагітності.

Джерело: Суспільне.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка