14-річна американка зробила відкриття, покликане допомогти у лікуванні Covid-19

14-річна американка зробила відкриття, покликане допомогти у лікуванні Covid-19

14-річна Аніка Чебролу з Фріско (штат Техас, США) перемогла в конкурсі Young Scientist Challenge 2020 та отримала приз в  25 тис. за відкриття, яке може допомогти в лікуванні Covid-19.

Аніка використовує методологію in-silico для виявлення молекули свинцю, яка може вибірково зв’язуватися з білком-шипом вірусу SARS-CoV-2.

Читайте: Понад 40 млн хворих: коронавірус у світі 19 жовтня

Зараз дивляться

Аніка – американка індійського походження. Свій проект вона презентувала у восьмому класі, проте юна дослідниця не завжди була зосереджена на пошуках ліків від Covid-19.

Спочатку її метою було використовувати методи in-silico для визначення провідного з’єднання, яке могло б зв’язуватися з білком вірусу грипу.

Аніка сказала, що отримання премії та звання найкращого молодого вченого – це велика честь, але її робота ще не завершена.

За її словами, її наступна мета – працювати разом із вченими та дослідниками, які борються за контроль над захворюваністю та смертністю від пандемії.

Симптомы коронавірусу

Британські науковці визначили новий симптом коронавірусу – це зміни слуху, зокрема, шум у вухах.

Після огляду десятків пацієнтів з Covid-19 з’ясувалося, що майже всі скаржилися на розлади слуху до виявлення коронавірусу.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка