65 років і старше: у США схвалили третю дозу Сovid-вакцини

сша
Джерело: Depositphotos

Адміністрація з питань продовольства і ліків (FDA) дозволила вводити третю, бустерну, дозу вакцини проти коронавірусної інфекції. Але вона рекомендована не всім американцям, а тільки тим, хто старше 65 років, хто має роботу, пов’язану з ризиком зараження Covid-19, і хто може захворіти інфекцією у важкій формі.

Повідомляється також, що жителі США у віковій категорії 65+, перш ніж вколотися втретє, повинні зачекати не менше ныж півроку з дня отримання другого щеплення.

Таким чином бустерну дозу Сovid-щеплення можуть отримати десятки мільйонів американців. Щоправда, поки що тільки гіпотетично, оскільки запропоновану FDA схему ще має схвалити Центр з контролю і запобігання захворюваності (CDC).

Зараз дивляться

За повідомленнями американських ЗМІ, остаточне рішення може бути прийнято досить оперативно. Хіба що знадобитися якийсь час, щоб уточнити, представники яких саме професій мають високий ризик зараження. На думку FDA до таких належать медики, вчителі та соціальні працівники, а також ті, хто працює з бездомними і у в’язницях.

Де ще дозволили бустерні дози

Уряд Великої Британії має намір з наближенням зими запропонувати бустерні дози всім співвітчизникам старше 50 років, а також людям з групи ризику.

Німеччина, Франція та Чехія також оголосили про подібні плани третьої дози для літніх і вразливих до хвороби людей.

А ось в Ізраїлі третя доза вже доступна всім, хто старший 12 років.

Нагадаємо, що ВООЗ закликала багаті країни утриматися від бустерних доз, доки не буде досягнуто належного рівня вакцинації в бідних країнах.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка