Відео Новини

Британія першою у світі схвалила вакцину проти Covid-19 від Pfizer і BioNTech

Британія першою у світі схвалила вакцину проти Covid-19 від Pfizer і BioNTech

Велика Британія стала першою країною у світі, яка затвердила вакцину проти коронавірусу від компаній Pfizer та BioNTech для широкого використання. Вакцинація може розпочатися з наступного тижня.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та соціального забезпечення Великої Британії.

– Сьогодні уряд прийняв рекомендацію незалежного Агентства з регулювання лікарських засобів і продуктів для охорони здоров’я  Великої Британії схвалити вакцину проти Covid-19 компаній Pfizer та BioNTech, – заявили в уряді.

Читайте: Вакцина від Covid-19: Євросоюз може затвердити препарат вже цього місяця

Зараз дивляться

Агентство з регулювання лікарських засобів і продуктів для охорони здоров’я Великої Британії зазначає, що вакцина на 95% ефективна у захисті проти коронавірусу.

Представники влади заявили, що вакцинація може розпочатися з наступного тижня для людей, які перебувають у групі ризику.

Велика Британія вже замовила 40 млн доз, аби вакцинувати 20 млн людей. Кожен отримає по два щеплення. Незабаром будуть доступні близько 10 млн доз.

У компанії Pfizer заявили, що британський дозвіл на екстрене використання вакцини – це історичний момент у боротьбі з коронавірусом.

Moderna повідомила про високу ефективність вакцини

Виробник вакцини із США, фармацевтична компанія Moderna заявила про високу ефективність свого препарату. За словами фахівців, він ефективний на понад 94%, а під час складних випадків на всі 100%. Компанія уже оформила заявку на екстрене використання вакцини.

У зв’язку з цим Дональд Трамп закликав швидко затвердити вакцину Управління з контролю за продуктами та ліками (FDA).

Джерело: Department of Health and Social Care

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка