Google та Microsoft спрямують допомогу на боротьбу з Covid-19 в Індії

Google та Microsoft спрямують допомогу на боротьбу з Covid-19 в Індії

Компанії Google та Microsoft пообіцяли допомогти подолати критичну нестачу медичного кисню, надати технічну експертизу та розгорнути корпоративні ресурси в Індії, де щодня фіксуються світові рекорди захворювань на коронавірус.

– Моє серце розбите через ситуацію в Індії, – написав у Twitter генеральний директор Microsoft Сатья Наделла. – Я вдячний, що уряд США мобілізується на допомогу. Microsoft і надалі використовуватиме свій голос, ресурси та технології для надання допомоги та підтримки із забезпеченням киснем.

Гендиректор Google Сундар Пічаї повідомив, що компанія спрямує до Індії допомогу в розмірі 1,35 млрд рупій ($18 млн).

Гроші використають для допомоги сім’ям, які найбільше постраждали від пандемії, та на термінові медичні витратні матеріали, зокрема на кисень та обладнання для тестування.

Рекорд нових випадків Covid-19 в Індії

Протягом кількох останніх днів в Індії фіксують рекорди нових випадків Covid-19.

Станом на 25 квітня в країні на коронавірус захворіли 349,6 тис. людей.

Щодня в країні фіксують близько 2 тис. смертей від коронавірусу. Тіла спалюють просто на вулиці у великих вогнищах. Церемонії проводять за індуїстськими обрядами.

США на тлі сплеску коронавірусу в Індії надасть сировину для виробництва вакцини AstraZeneca Covishield в Інституті сироватки крові (Serum Institute) та вивчає варіанти забезпечення країни киснем, тестами, терапевтичними та засобами індивідуального захисту .

Джерело: Sundar Pichai, Satya Nadella

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка