Карантин вихідного дня в Україні та вакцина: головне про коронавірус 11 листопада

Карантин вихідного дня в Україні та вакцина: головне про коронавірус 11 листопада

11 листопада кількість хворих на коронавірус  у світі не йде на спад. В Україні кількість хворих перетнула відмітку в 10 тис. за добу, тому влада думає запровадити карантин вихідного дня, аби зменшити контактування людей та поширення коронавірусу.

У світі зафіксували понад 51 млн інфікованих. За весь час пандемії померли 1,2 млн жителів планети, 33 млн одужали.

За останню добу в Україні зафіксували 10 611 випадків інфікування коронавірусом. Загалом у країні 489 808 людей захворіли на Covid-19. За добу госпіталізація знадобилася 1 453 пацієнтам.

Зараз дивляться

Коронавирус в Украине

Читайте: Коронавірус в світі: карта та статистика поширення

Збільшення смертності від коронавірусу в Італії та Великій Британії

У двох європейських країнах, Італії та Великій Британії, зафіксували зростання смертності від Covid-19. У Італії за останню добу померло 580 людей, така кількість у країні фіксувалася у квітні.

А у Великій Британії від ускладнень, викликаних вірусом, померло 532 пацієнти, це найвищий показник з травня.

У США перший штат перетнув позначку в мільйон випадків Covid-19

У США, де нині найбільша кількість хворих, Техас став першим штатом, де зафіксували мільйон підтверджених випадків коронавірусу. Таким чином, Техас обігнав Каліфорнію, найбільш густонаселений штат, за кількістю позитивних тестів.

Російська невдала спроба вакцинації проти Covid-19

У Росії троє медиків, яким зробили щеплення вакциною проти коронавірусу Супутник V, захворіли на Covid-19. Їх вакцинували першою партією російської речовини проти Covid-19.

За словами науковців, випадки зараження після вакцинації пов’язані з несформованим імунітетом проти коронавірусу. За три тижні медики отримають другу дозу вакцини.

Єврокомісія уклала контракт на купівлю мільйонів доз вакцини

Європейська комісія 11 листопада підписала контракт з компаніями Pfizer і BioNTec на закупівлю вакцини від коронавірусу. Угода передбачає постачання 200 мільйонів доз вакцини та можливість придбання додаткових 100 мільйонів доз. Ця вакцина на 90% ефективна у боротьбі з коронавірусом.

Коли буде вакцина в Україні? 

За прогнозами керівника експертної групи з питань імунопрофілактики МОЗ Сергія Литовка, вакцина від Covid-19 в Україні буде у травні-червні 2021 року. Їі вартість буде нижчою, якщо отримувати її в межах програми COVAX.

В українських лікарнях вже понад 28 тис. хворих або з підозрою на Covid-19

В медичних закладах України перебуває 28 564 хворих або з підозрою на коронавірус. Максим Степанов зазначив, що нині вірус став агрисивнішим, збільшується кількість тяжко хворих.

Він закликав не займатися самолікуванням, а зверталися до сімейного лікаря за появи симптомів хвороби.

В Україні запровадили карантин вихідного дня, уряд вже призупинив планові операції

В Україні уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада, який розпочнеться з 14 листопада. Камбін відмовився від адаптивного карантину, натомість для всіх територій запровадив помаранчевий рівень карантину.

Через побоювання за свій бізнес, який можуть закрити під час карантину, ресторатори вийшли на протест у Києві. Вони вимагають не впроваджувати карантин вихідного дня.

Також в Україні призупинили проведення частини планових госпіталізацій та операцій, але це не стосується надання допомоги, від якої залежить життя людини. У повному обсязі оперуватимуть хворих на онкологію, а також прийматимуть пологи.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка