Фото Новини

Кількість випадків зростає: ВООЗ скликає екстрене засідання через спалах віспи мавп

Кількість випадків зростає: ВООЗ скликає екстрене засідання через спалах віспи мавп
Джерело: Depositphotos

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) скликає групу провідних експертів на екстрену нараду для обговорення спалаху віспи мавп.

Як повідомляє The Telegraph, основними темами для розмови будуть способи поширення вірусу, надзвичайно висока поширеність серед геїв та бісексуальних чоловіків, а також ситуація з вакцинацією.

Передбачається, що на зустрічі буде присутній виконавчий директор Програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій у галузі охорони здоров’я, доктор Майк Раян.

Зараз дивляться

Фахівці намагатимуться вирішити, чи варто використовувати вакцину проти віспи, яку виробляє компанія Bavarian Nordic, для контактів з людьми, про яких відомо, що вони інфіковані.

Вакцина схвалена лише у Великій Британії для захисту від віспи. Дані показують, що вона знижує ризик захворювання на 85%.

Якщо людина отримує щеплення протягом чотирьох днів після зараження, вакцина може змінити перебіг інфекції та покращити прогноз.

Зараз фахівців непокоїть зростання випадків захворювання на віспу мавп у Великій Британії. Захворювання було помічено також в інших країнах.

віспа мавп

Медичні бригади були розгорнуті у всьому світі, щоб зв’язатися із зараженими людьми, водночас геям та бісексуальним чоловікам дуже рекомендується звертати особливу увагу на будь-які нові висипання на їхньому тілі, особливо на геніталіях.

Джерело: The Telegraph

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка