Комбінація препаратів: у Франції успішно випробувано ліки від коронавірусу

23 Березня 2020, 22:51
Комбінація препаратів: у Франції успішно випробувано ліки від коронавірусу

Французькі вчені заявили про обнадійливі клінічні дослідження ефективності застосування гідроксихлорохіну в поєднанні з антибіотиком азитроміцином для лікування нового коронавірусу.

14 пацієнтів протягом десяти днів приймали перорально 200 мг сульфату гідроксихлорохіну три рази на день. Шестеро з них додатково отримували для запобігання суперінфекції перші два дні 500 мг азитроміцину на день, а потім протягом чотирьох днів – 250 мг.

У всіх шістьох людей побічних ефектів на серці за час дослідження помічено не було.

Зараз дивляться

Уже на п’ятий день у цих пацієнтів тести на коронавірус дали негативний результат, який було підтверджено в наступні дні. Тобто, усі хворі Covid-19 у тестовій групі за п’ять днів повністю вилікувалися.

Читайте: У світі розробляються близько 20 вакцин проти коронавірусу – ВООЗ

Цікаво й те, що одна пацієнтка, яка отримувала тільки гідроксихлорохін, і не вилікувалася, на восьмий день дослідження почала приймати азитроміцин, а на дев’ятий день її проби на вірус були вже негативними.

До слова, дослідники у Китаї стверджують, що японський препарат проти нових штамів грипу Фавіпіравір підвищує ефективність у лікуванні нового коронавірусу SARS-CoV-2.

Джерело: ScienceDirect

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка