Коронавірус із Китаю: аеропорт Бориспіль отримав лист від МОЗ

Коронавірус із Китаю: аеропорт Бориспіль отримав лист від МОЗ

Аеропорт Бориспіль отримав лист від санітарно-карантинного підрозділу ГУ Лабораторний центр на повітряному транспорті МОЗ України з роз’ясненнями щодо коронавірусу, який поширюється в Китаї.

Своїм офіційним листом вони повідомляють, що СКП контролює ситуацію та знаходиться в тісному контакті з національними органами влади Китаю, а також не рекомендує будь-які обмеження на поїздки та торгівлю з Китаєм.

У аеропорті Бориспіль підкреслюють, що співробітники аеропорту і інших задіяних організацій діють згідно із затвердженими технологічними інструкціями і максимально контролюють ситуацію:

Зараз дивляться

– Після установки трапа першим на борт відповідного повітряного судна піднімається черговий СКП, оцінює за клініко-епідеміологічними даними ситуацію і, в разі відсутності на борту хворого або підозрілого інфекційною хворобою, дає дозвіл на продовження обслуговування пасажирів. У разі підтвердження присутності хворого, він дає вказівку встановити повітряне судно на санітарне місце стоянки.

Читайте: Спалах коронавірусу: жителям Ухані в Китаї заборонили залишати місто

Інформація про людину з ознаками хвороби може надійти від екіпажу літака за 30 хвилин до прибуття в аеропорт або після зарулювання повітряного судна на місце стоянки.

Раніше Факти ICTV писали, що у Таїланді у 61-річної жительки міста Ухань зафіксували перший випадок захворювання на пневмонію, викликану новим видом коронавірусу.

Зазначимо, представники Китайської Академії наук, Народно-визвольної армії Китаю та Інституту Пастера в Шанхаї провели дослідження. Коронавірус із Китаю і смертельний SARS-CoV можуть мати спільне джерело.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка