Фото Новини

Кривий хребет тиснув на органи: у Києві лікарі прооперували 12-річну дівчинку

операція

У київському Охматдиті спеціалісти рятують пацієнтів зі сколіотичною деформацією. Так, медикам вдалося зробити операцію 12-річній дівчинці, яка мала серйозні сколіотичні порушення.

Про це повідомили у Національній дитячій спеціалізованій лікарні Охматдит. У пацієнтки відділення ортопедії та травматології через викривлення хребта страждали внутрішні органи.

– Коли вперше дивишся на знімок пацієнта зі складною сколіотичною деформацією, іноді складно повірити, що на ньому хребет. Але з такими складними викривленнями вже давно вдало борються українські спеціалісти. Навіть у випадках, коли пацієнти мають супутні вади розвитку, – зазначили у лікарні.

У дівчинки був викривлений хребет на 73 градуси. В Охматдиті додали, що лікарі оперували і складніших пацієнтів. Наприклад, вони врятували дитину з викривленням хребта на 112 градусів.

Зараз дивляться

Спеціалістам вдалося виконати задню коригувальну інструментацію хребта “ростучою” полісегментарною конструкцією NovaSpine (French). Час роботи хірургів становив 3 години 56 хвилин.

Під час оперативних втручань на хребті спеціалісти Охматдиту використовують найсучасніші методики та обладнання:

  • NIM Eclipse — американська система інтраопераційного моніторингу, що дає змогу запобігати травмуванню спинного мозку та його корінців;
  • NSK primado 2 — надпотужна японська сучасна хірургічна система, що є лідером напрямку. Вона дозволяє виконувати остеотомії хребта без використання фізичної сили, що значно знижує можливі неврологічні ускладнення;
  • Cell Saver — система для автотрансфузії крові, що дає змогу повернути пацієнту втрачену під час оперативного втручання кров, тим самим зникає необхідність переливання донорської крові;
  • Bowa ARC 400 — сучасний німецький електрохірургічний апарат. Широкий функціонал апарата дозволяє проводити весь спектр хірургічних втручань будь-якої складності безпечно та безкровно. Наявність спеціалізованих режимів дають можливість виконувати маніпуляції без ризику пошкодити нервові та судинні структури, що значно знижує ймовірність післяопераційних ускладнень.

Фото: ЛОДКБ Охматдит

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка