Лише чотири регіони України залишилися в жовтій карантинній зоні – МОЗ

карантин у Києві
Джерело: Depositphotos

Станом на неділю, 24 жовтня, у жовтій зоні карантину залишаються лише чотири області України. Інші входять до помаранчевої або ж до червоної зон.

Так, за даними Міністерства охорони здоров’я України, в жовтій карантинній зоні залишилися: Вінницька, Закарпатська, Кіровоградська та Полтавська області.

До червоної зони вже перейшли шість областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Херсонська. Із 26 жовтня до цих регіонів приєднаються Рівненська та Миколаївська області.

Зараз дивляться

Столиця України – Київ та 14 областей зараз перебувають у помаранчевій зоні. Це: Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області.

Помаранчевий рівень епідемічної небезпеки є попереджувальним. Він свідчить про ускладнення ситуації з Covid-19 у регіоні, через що може бути посилено карантин.

статистика коронавірусу

Рівень захворюваності на коронавірус по Україні зараз становить 599 на 100 тисяч населення (за норми менш як 75). Найгірша ситуація в Херсонській (1 087 на 100 тисяч), Луганській (1 070) та Сумській (1 049) областях. У Києві цей показник становить 378 на 100 тисяч населення.

Рівень госпіталізацій хворих на коронавірус не перевищений лише в шести областях: Вінницькій, Закарпатській, Кіровоградській, Полтавській, Тернопільській та Черкаській. Найгірша ситуація – в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій та Сумській областях.

По Україні рівень госпіталізацій хворих на Covid-19 становить 86 на 100 тисяч населення (за норми менш ніж 60 на 100 тисяч). У Києві цей показник становить 87,7 на 100 тисяч населення.

Показник завантаженості ліжок із киснем перевищено в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Херсонській областях.

У Києві цей показник становить 59,9 % (при нормі менш ніж 65%).

У разі переходу Києва до червоної зони карантину у місті посилять протиепідемічні обмеження. Перелік заходів затвердила постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Що буде під забороною в столиці – читайте в матеріалі.

За минулу добу в Україні зафіксовано 20 791 випадок зараження коронавірусом. Серед інфікованих за останні 24 години – 1 533 дитини і 237 медпрацівників. Детальну статистику коронавірусу в Україні – читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка