Можливе скасування карантинних вікендів та пандемія в Азії: Covid-19 в Україні і світі

16 Листопада 2020, 19:00
Можливе скасування карантинних вікендів та пандемія в Азії: Covid-19 в Україні і світі

Статистика коронавірусу в світі та Україні свідчить про високий рівень захворюваності. Станом на ранок 16 листопада тестування підтвердило коронавірус у 54 335 914 осіб.

Летальних випадків з початку пандемії зафіксовано 1 316 623. Водночас одужав уже 34 921 371 житель планети.

В Україні також тримається високий добовий приріст. За минулу добу виявили 9 832 хворих. Загалом в Україні 545 689 випадків інфікування.

Зараз дивляться

Найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстрували у Києві (879), Дніпропетровській (847), Запорізькій (807), Київській (648) та Одеській (633) областях.

коронавірус в україні 16 листопада 2020

У столиці зачинені на карантин сім шкіл та два дитячих садки. Місто забезпечило навчальні заклади необхідними дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту.

Тим часом у Верховній Раді зареєстрували проект постанови №4381 про скасування рішення Кабінету міністрів України щодо введення в країні карантину вихідного дня.

Читайте: Розваги лише по буднях. Чи допоможе Україні карантин вихідного дня

Головною метою запровадження карантину вихідного дня було зниження навантаження на медичну систему, але про його реальні результати можна буде судити тільки за 10-14 днів.

Коронавірус у світі

У Великій Британії прем’єр-міністр Борис Джонсон, який навесні перехворів на коронавірус, пішов на самоізоляцію. Напередодні він контактував з депутатом, хворим на Covid-19.

Уряд Франції після введення другого загальнонаціонального карантину відновив контроль над епідемією Covid-19 і стверджує, що країна подолала пік другої хвилі.

У Чехії за добу виявили в 8 разів менше заражених коронавірусів, ніж 10 днів тому.

А от в Австралії навпаки повідомили про новий спалах коронавірусу. Його пов’язують з громадянами, які після прибуття з-за кордону перебувають на самоізоляції.

У Швеції також погіршується епідситуація. В країні запровадили нові карантинні обмеження та заборонили збиратися групами понад 8 людей.

А в Азії фіксують зниження темпів поширення хвороби. Позитивна динаміка спостерігається в Індії, Ірані, Японії, Індонезії та Філіпінах. У цих країнах почали фіксувати меншу кількість нових випадків та менше смертей від коронавірусу.

Водночас у ВООЗ чекають на вакцину від коронавірусу, однак зазначають, що сама речовина не зможе зупинити хворобу. Додатково треба буде продовжити дотримуватися самоізоляції, протиепідемічних заходів, вдосконалювати системи виявлення хвороби та лікування.

Крім того, в організації стурбовані погіршенням епідситуації у Європі. Нині системи охорони здоров’я країн виснажені та можуть не впоратися з новими викликами пандемії.

Рекордний приріст за днями тижня

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я виявили чітку тенденцію найбільшого приросту хворих упродовж тижня.

Найбільшу кількість нових випадків зараження коронавірусом фіксують у вівторок, середу, п’ятницю, суботу та неділю.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка