Відео Новини

Надія не зможе мати дітей: лікарка не побачила вчасно рак у пацієнтки

врач
Джерело: Depositphotos

Надії лише 27 років, та вона вже має групу інвалідності. І попереду в жінки тривале та тяжке лікування. У своїх бідах Надія звинувачує лікарку-гінекологиню, яка вчасно не діагностувала в неї онкологічну хворобу.

 – Вона не копала глибше. Їй абсолютно було все одно, яка причина у мене. Хоч би раз вона мені сказала, що потрібно зробити аналіз на рак, можливо, всього цього не було б. Та вона поставилася недбало до цього, – говорить Надія.

Ще півтора року тому молода жінка відчула різкий біль у животі й помчала до поліклініки. Там зробили УЗД. Діагностували розрив яєчника та відправили терміново на операцію. Потім було ще два рецидиви. Втім, каже Надія, лише після третього випадку її лікарка – завідувачка гінекологічного відділення – відрядила пацієнтку до онкоцентру. А там, каже Надія, її обстежили та схопилися за голови: рак яєчника третьої стадії.

Зараз дивляться

 – Лікар сказав, що жити мені залишилося два місяці, – розповіла жінка. – У мене були вже метастази у шлунку, і всі органи вражені.

Після складної операції з видалення уражених раком жіночих органів у Надії стався нервовий зрив.

Нині вона проходить курс хіміотерапії та намагається змиритись із тим, що їхня з чоловіком мрія про власних діток – віднині нездійсненна. Андрій каже, що, як може, підтримує кохану. Із лікаркою дружини ніколи не бачився, та запевняє, має що їй сказати.

– Якщо не знаєш, не виходить, то май сміливість направити до іншого спеціаліста, – вважає чоловік.

Лікарка, Ольга Покровенко, завідувачка гінекологічним відділенням Мелітопольського пологового будинку, вини своєї не бачить.

– Я не вважаю себе винною, – сказала вона.

Лікарка пояснила, що лікувала Надію за протоколами МОЗ і від самого початку ніхто не вгледів онкопатологію.

 – Так, процес іде, і йому вже не рік, та онкологи добре знають, що першу та другу стадії раку практично ніколи не знаходять у яєчниках.

У медзакладі провели службове розслідування та дійшли висновку – провини Покровенко в каліцтві пацієнтки немає. А от коли Надія поділилася своєю трагедією в соцмережах, одразу, каже, десятки жінок почали писати їй про свій гіркий досвід лікування в тієї гінекологині.

Надія зізнається – вона геть виснажена, а попереду ще тривале лікування, на яке доброчинці  збирають гроші. Тож позиватися до своєї лікарки нині не планує, проте ані пробачити, ані змиритися із тим, що сталося, не зможе ніколи.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка