Оновлено Новини

Німецький штам Covid-19 і побічні ефекти від вакцини – коронавірус 19 січня

Німецький штам Covid-19 і побічні ефекти від вакцини – коронавірус 19 січня
Джерело: Depositphotos

Станом на 19 січня у світі зафіксовано 93 956 883 випадків коронавірусу, за останню добу – 323 712. Від ускладнень Covid-19 померло 2 029 084 осіб, за 24 год зафіксовано ще 6 478 смертей.

Лідерами за кількістю хворих залишаються США, Індія, Бразилія, Росія та Велика Британія.

Німеччина зафіксувала новий штам коронавірусу, який відрізняється від тих, що було виявлено раніше. Мутацію діагностували у 35 пацієнтів.

Тим часом у Білорусі розпочали масову вакцинацію населення російським препаратом Супутник V. На перших етапах щеплення зроблять медичним працівникам.

В Ірландії повідомили про 81 випадок алергічної реакції після вакцинації. Серед симптом – нудота, висипання, запаморочення. У країні роблять щеплення препаратами виробників Pfizer і BioNTech, а також Моderna.

У Бразилії також почали робити ін’єкції населення китайською вакциною Sinovac Biotech. Водночас Китай посилює карантинні заходи у зв’язку зі спалахом коронавірусу в одній з провінцій.

Карантин і коронавірус в Україні

У світовому рейтингу поширення Covid-19 Україна посідає 17 місце. Станом на 19 січня зафіксовано:

  • 3 939 нових випадків коронавірусу, загалом –  1 167 655;
  • 21 046 смертей від Covid-19, за останню добу – 177;
  • 15 052 одужалих, загалом вилікуватися вдалося 886 248 пацієнтам.

Як навчатимуться студенти ВНЗ після локдауну

Всі студенти, які здобувають професійно-технічну та вищу освіту в Україні, зможуть продовжити навчання після 24 січня у змішаному форматі або очно.

Водночас, за словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, це залежить від санітарно-епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні.

Після закінчення локдауну (8-24 січня) в Україні діятиме адаптивний карантин – усі регіони повернуться до обмежень помаранчевої зони. Заборони адаптивного карантину дивіться на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка