Фото Новини

“Ночами я прокидався від болю і страшного свербіння”: досвід чоловіка з США, який переніс мавпячу віспу

гей

39-річний житель Нью-Йорка, який практикує одностатевий секс, розповів про те, що йому довелося пережити після інфікування мавпячою віспою.

– Коли 24 червня в Нью-Йорку стартували святкування Прайду, я знав, що віспа мавп стала новою проблемою, особливо для геїв, але у мене також склалося враження, що кількість випадків захворювання в місті відносно невелика, – зізнався чоловік.

За його словами, на вихідних у нього був секс з кількома хлопцями. Потім через тиждень він відчув сильну втому. Піднялася висока температура з ознобом, з’явився біль у м’язах, сильно розпухли лімфатичні вузли.

Зараз дивляться

– Спочатку я зробив самотестування на Covid-19: негативний. Потім я почав підозрювати мавпячу віспу, – продовжує оповідач.

Через два дні після появи симптомів почався висип у вигляді хворобливих виразок на анусі та прямій кишці, виникли печіння і свербіж.

Потім висип почав поширюватися. З’явилися ураження буквально скрізь: на голові, обличчі, руках, ногах, ступнях, спині. Спочатку вони виглядали як укуси комарів, потім перетворилися на пухирці, які в кінцевому підсумку лопнули, вкрившись кірочкою, перш ніж залишити шрам.

На піку захворювання у чоловіка було більше 50 уражень, лихоманка і сильний біль, що викликав напад паніки.

– За іронією долі, єдиним місцем, де у мене не було уражень, був мій пеніс, – каже чоловік.

Тест на інфекцію, що передається статевим шляхом, дав позитивний результат на гонорею. Але про мавпячу віспу медики поки не говорили.

– Мої аноректальні ураження, і без того дуже болючі, перетворилися на відкриті рани. Я буквально кричав вголос від болю, коли потрібно було мити ці місця, – каже американець.

Тільки через чотири дні після тесту йому повідомили про позитивний результат на віспу мавп. На той час почало опухати горло, мигдалини були покриті білим гноєм.

У підсумку лікуванням чоловіка зайнялися фахівці з клініки медичного центру Колумбійського університету. Вони запропонували препарат, який ще не був ретельно протестований на людях. Але пацієнт дав свою згоду на його приймання.

Чоловік приймав по три таблетки кожні 12 годин при дієті з високим вмістом жирів, тобто їв багато бекону і збитих вершків.

За його словами, виразки почали підсихати дуже швидко. Через два дні він зміг безболісно ходити в туалет.

На сьогодні чоловік все ще перебуває в ізоляції. Фахівці департаменту охорони здоров’я в телефонному режимі намагаються відстежити його сексуальні контакти.

Чоловік зізнався, що йому пощастило отримати лікування. Адже, за його словами, він знає кількох людей, які просто сидять вдома з сильним болем, бо не отримують підтримки, якої потребують.

Фото: Себаст’ян Кон

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка