Перебувають у червоній зоні: у трьох регіонах України стабілізується ситуація з Covid-19

Перебувають у червоній зоні: у трьох регіонах України стабілізується ситуація з Covid-19
Джерело: Depositphotos

У трьох областях України, які перебувають у червоній зоні карантину, почали стабілізуватися Covid-показники.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час селекторної наради 1 листопада. Ситуація з коронавірусом поступово стабілізується у Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях.

– Стабілізацію показників відмітили в тих регіонах, які одні з перших зайшли в червону зону. Зокрема це Херсонська, Запорізька й Донецька області, – сказав Ляшко.

За даними МОЗ, минулого тижня підтвердили 152 тис. нових випадків захворювання на коронавірус. З них 93,5% – невакциновані від Covid-19. Крім того, протягом минулого тижня до лікарні потрапили 34 тис. людей, з яких 93,2% не були щеплені.

Зараз дивляться

Міністр наголосив, що минулого тижня відновили діяльність два заводи з виробництва кисню, які проводили регламентні роботи. Завдяки цьому до системи киснепостачання включено додатково 140 тонн рідкого кисню. Останнім часом значно зросло споживання кисню, тому МОЗ працює над залученням інших заводів, які готові його постачати.

Згідно зі статистикою МОЗ, станом на 1 листопада найважча ситуація із хворими на Covid-19 у Херсонській, Сумській та Житомирській областях.

За добу в Україні зафіксували 13 936 нових випадків коронавірусу. Одужати вдалося 5 885 людям, а померли – 298 пацієнтів.

Найбільша кількість хворих зареєстрована в Одеській (1 281), Харківській (1 227), Львівській (1 166), Запорізькій (895) та Дніпропетровській (867) областях.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка