Підробки Covid-сертифікатів: кримінальні справи на медиків, обшуки в турагентствах

подделка
Джерело: Depositphotos

Минулого тижня відразу на 15 працівників медичної сфери у відповідні інстанції були направлені підозри в кримінальному правопорушенні – підробці сертифікатів про вакцинацію від коронавірусної інфекції.

Про це стало відомо в ході селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Представники Національної поліції, які взяли участь у нараді, доповіли, що в рейдах з метою перевірки дотримання карантинних правил та виявлення підроблених Covid-документів задіяні до 14 тис. правоохоронців.

Зараз дивляться

– Направлено документи про підозру 15 медичних працівників у вчиненні 38 кримінальних правопорушень. У роботі знаходяться ще кілька десятків справ. Минулого тижня також проведено 13 обшуків в туристичних агентствах, – повідомила прес-служба Кабінету Міністрів.

Одним з підсумків наради стало доручення співробітникам ряду міністерств і відомств посилити контроль справжності наданих громадянами Covid-сертифікатів за допомогою їхніх QR-кодів.

Також в ході наради голова уряду Денис Шмигаль озвучив питання про перерозподіл медикаментів, необхідних для лікування коронавірусної інфекції, з акцентом на ті регіони, де відчувається їх гостра нестача.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка