Похмільний синдром: стан жінки з підозрою на коронавірус у Ніжині

19 Березня 2020, 14:23
Похмільний синдром: стан жінки з підозрою на коронавірус у Ніжині

18 березня до Ніжинської міської лікарні доставили 38-річну жінку із симптомами ГРВІ. Також у хворої було ускладнене дихання та кашель. У неї підозрюють коронавірус.

Головний лікар Олександр Костирко прокоментував стан пацієнтки.

Він зазначив, що наразі жінка у задовільному стані та ознак ГРВІ у неї немає, проте є запах алкоголю і її турбує похмільний синдром.

Зараз дивляться

– Вона перебуває у боксі інфекційного відділення. Медичні працівники, вжили всіх потрібних заходів. Хвора пробуде там до отримання результатів матеріалів, які ми відправили до Києва, – зазначає він.

Читайте: У Києві коронавірус підозрюють у військового пенсіонера

Хвора жінка – жителька Ніжина. 18 березня вона звернулася за медичною допомогою та скаржилася на погане самопочуття: дві доби тримається висока температура. Також вона повідомила, що декілька днів тому повернулася з Італії.

Після огляду встановили, що температура в нормі, проте є кашель. У хворої взяли усі необхідні аналізи, однак остаточний результат буде лише через тиждень.

Нагадаємо, станом на 19 березня в Україні захворіли 16 громадян, двоє з них померли. Карту поширення коронавірусу в Україні можна знайти в матеріалі Фактів ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка