Привілеї для вакцинованих від Covid-19: чи будуть переваги для громадян під час локдауну

Привілеї для вакцинованих від Covid-19: чи будуть переваги для громадян під час локдауну
Джерело: Unsplash

За умови локдауну в Україні через погіршення загальної ситуації з коронавірусом вакциновані українці можуть мати низку привілеїв. Влада країни анонсує їх, проте поки що не уточнює, про які переваги йдеться.

За словами очільника Комітету з питань здоров’я нації Верховної Ради Михайла Радуцького, поки що немає сенсу зачиняти на локдаун усю країну, адже епідстан у кожному регіоні різний. Чинна модель карантину досі актуальна.

– Нічого нового у моделі карантину немає. Єдине – є плани МОЗ, і я їх підтримую. Якщо будуть жорсткі обмеження у країні, то підприємства і компанії, у яких 80% щеплених співробітників, зможуть не зачинятися. Таку норму вже затвердили для шкіл, – зазначив Михайло Радуцький.

Щодо роботи громадських закладів, то представники Союзу українських підприємців повідомляють – МОЗ обіцяло не зачиняти їх, якщо вони будуть пропускати і обслуговувати лише громадян зі щепленням.

Є попередня інформація і щодо ТРЦ, для них розроблять спеціальну систему пропусків і попереднього запису. Відвідувачі без уколу зможуть здати тест на коронавірус на місці. Про інші привілеї для вакцинованих поки що не повідомляється.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка