Радуцький назвав найкращу мотивацію для збільшення темпів вакцинації нардепів

Радуцький назвав найкращу мотивацію для збільшення темпів вакцинації нардепів

Голова парламентського Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький назвав ганьбою, коли Верховна Рада пише закони, які вимагають від людей вакцинуватись та носити маски, а сама цього не виконує.

Водночас у ефірі програми Свобода слова на ICTV Радуцький заявив, що сьогодні у парламенті провакциновано не більше 50%.

Зараз дивляться

– Перед входом у зал ВР потрібно провіряти: якщо ти вакцинований – заходь, якщо ж не вакцинований – за власний кошт здай антиген-тест. 15 хвилин і заходь, якщо не захворів. І так кожні два дні. Це найкраща мотивація, – розповів Радуцький.

За словами чиновника, Верховній Раді не потрібно нікого заганяти до вакцинації.

– Найкраще заохочення вакцинуватись – це дати людині вибір: або реанімаційне ліжко з ШВЛ або вакцина і не хворіти та не заражати нікого, – додав він.

Також Радуцький заявив, що виступає проти того, щоб платити людині для того, щоб вона вакцинувалась.

Окрім того політик розповів, яка ситуація у Відні з Covid-сертифікатами Дії.

– Стояв я з сертифікатом вакцинації Дії, а поруч француз із паперовим. Мене в ресторан пустили з Дією, а француза з паперовим не пустили, бо не спрацювала система в закладі, – пояснив Радуцький.

Як додав чиновник, у Відні немає обов’язкової вакинації так само як і в Україні, але є вільні обмеження: хочеш роби щеплення або плати за тест.

Із липня щеплення проти коронавірусу можуть зробити всі громадяни старше 18 років. Тоді ж вакциновані можуть отримати документ, який підтверджує цей факт.

Відповідний сертифікат видають після імунізації сімейні лікарі. Він може бути у паперовому та електронному вигляді. Такий паспорт дає можливість перетнути кордон низки країн.

Водночас українці, які перехворіли на коронавірус, зможуть отримати Covid-сертифікат у жовтні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка