Розбіжності у Covid-статистиці Києва: позитивних тестів вдвічі більше, ніж випадків

пцр-тест
Джерело: Depositphotos

В Києві виявили деякі нестикування у статистиці коронавірусу. Так, є певна неузгодженість між кількістю позитивних ПЛР-тестів і нових випадків Covid-19.

Про це повідомили у Національній академії наук (НАН) у прогнозі розвитку епідемії Covid-19 в Україні на 27 жовтня – 9 листопада 2021 року.

Науковці стверджують, що у столиці щодня роблять вдвічі більше позитивних ПЛР-тестів, ніж виявляють випадків захворювання. Водночас ведення статистики загалом в Україні значно покращилось з 2020 року.

Зараз дивляться

– За кількістю позитивних ПЛР-тестів Київ уже перевищив максимум весняної хвилі, тоді як зі статистики нових виявлень цього не видно, – зазначено у прогнозі.

Причиною нестикувань може бути те, що великий відсоток тестів здійснюється у приватних лабораторіях. Також значна частина тестувань проводиться не за місцем проживання.

Загалом в Україні кількість позитивних ПЛР-тестів і нових виявлень добре узгоджується, але в Києві ситуація відрізняється. Середні затримки почали незначно збільшуватися за останні два тижні, але однаково лишаються кращими, аніж під час попередніх хвиль. Це свідчить про те, що ведення статистики суттєво поліпшилося, порівняно з минулим роком.

Станом на 27 жовтня в Україні зафіксували 22 574 нових випадки коронавірусу. За добу здійснили 72 231 ПЛР-тест на коронавірус. У столиці Covid-19 підтвердили у 1 416 людей. Детальну статистику коронавірусу в Україні – читайте на Фактах ICTV.

Джерело: НАН України

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка