Щодня в Україні у центри екстреної допомоги звертаються близько 25 тис. людей

швидка допомога,
Джерело: Depositphotos

В Україні за час пандемії коронавірусу в рази зросло навантаження на екстрену медицину.

Про це повідомив  голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький ц соціальних мереж.

За його словами, у середньому на номер 103 щодня у всій країні зверталося близько 25 тис. осіб. Під час весняної хвилі Сovid-19 кількість дзвінків зросла до 37 тис., у жовтні центри екстреної допомоги зафіксували 56 тис. звернень. Відповідно збільшилась кількість виїздів бригад швидкої та госпіталізацій.

Зараз дивляться

– Працювати з таким навантаженням вдається завдяки самовідданій роботі працівників ЕМД. А також тому, що ми спрямували значні ресурси на збільшення фінансування та оновлення матеріально-технічної бази екстренки, – додав він.

Так, у 2019 році на екстрену медичну допомогу було виділено близько 6 млрд грн. На наступний рік у держбюджеті заплановано 13 млрд грн. Тобто, фінансування галузі зросло більше ніж удвічі.

Також навесні цього року в Україні стартував пілотний проєкт з аеромедичної евакуації. Авіаперевезення пацієнтів в екстрених випадках доступно вже у 16 регіонах країни.

Джерело: Михайло Радуцький 

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка