Скасування карантину в Данії та штам Eta в Японії: Covid-новини 10 вересня

коронавірус, карантин
Джерело: Depositphotos

У світі станом на 10 вересня зафіксували 224,2 млн випадків коронавірусу. За весь час пандемії померли 4,6 млн людей. В Україні продовжує погіршуватися ситуація із захворюваністю на Covid-19, тому у країні невдовзі можуть посилити карантин.

Коронавірус в Україні

В Україні станом на 10 вересня зафіксували 3 615 нових випадків коронавірусу. Від ускладнень, які викликала хвороба, за останні 24 години померло 76 людей. Побороти хворобу вдалося 1 546 пацієнтам.

Найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстрували у м. Київ (406), Харківській (341), Львівській (292), Чернівецькій (235) та Одеській (235) областях.

Зараз дивляться

Усі області України поки що перебувають у зеленій зоні карантину. Але у трьох регіонах епідеміологічні показники не в межах норми. Так, висока динаміка госпіталізацій Covid-хворих спостерігається у Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

Коронавірус у світі

Найбільшу кількість нових випадків коронавірусу зафіксували у США (160 тис.), Великій Британії (38 тис.) та Бразилії (30 тис.). Найбільше смертей від Covid-19 за добу підтвердили у США, Мексиці та Росії.

Водночас у Європі найбільше Covid-хворих у Великій Британії, Росії та Німеччині. Україна за кількістю випадків коронавірусу за добу у світі посідає 28-те місце, а у Європі – сьоме.

В Австралії зафіксували спалах захворюваності на коронавірус. У країні за добу виявили майже 2 тис. нових випадків хвороби та зафіксували 10 смертей.

Данія стала першою країною в Європейському Союзі, яка скасувала всі карантинні обмеження, пов’язані з поширенням Covid-19. Тепер у звичайному режимі в офісах, на вході до ресторанів, спортивних центрів або нічних клубів не потрібно буде показувати Covid-паспорт.

Міністерство охорони здоров’я Японії повідомило, що в країні підтвердили 18 випадків зараження варіантом коронавірусу Eta. Це перші випадки захворювання цим штамом у країні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка