Світовий банк має намір виділити Україні $230 млн на боротьбу з Covid-19

всемирный банк
Джерело: Depositphotos

Гроші мають надійти на український рахунок у грудні 2021 року. Фінансове вливання буде цілком адресним: всі кошти повинні піти на подолання високих показників захворюваності на коронавірусну інфекцію, які демонструє Україна.

Про те, що Світовий банк готовий в рамках глобальної ініціативи Covax допомогти Україні, стало відомо після зустрічі міністра фінансів Сергія Марченка з регіональним директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Арупа Банерджі, на якій сторони обговорили угоду з екстреного реагування на Covid-19 і вакцинацію в Україні.

Крім цього, на зустрічі йшлося про необхідність виділення додаткового фінансування на реформи фінансового та банківського секторів, на реалізацію пенсійної реформи в Україні. Також були обумовлені умови отримання другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення (DPL).

Зараз дивляться

Як повідомлялося, розмір першої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення склав $350 млн. Угоду про її надання від Міжнародного банку реконструкції та розвитку кредиту Міністерство фінансів України і Світовий банк підписали в червні 2021 року.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка