Ця пандемія Covid-19 – не остання, вчені вже знають, коли буде наступна

Ця пандемія Covid-19 – не остання, вчені вже знають, коли буде наступна
Джерело: Depositphotos

Вчені вже готуються до можливої ​​наступної пандемії Covid-19, слідуючи семирічній схемі з 2004 року. Таким чином хвиля масових заражень може обрушитися на світ в 2028 році.

Виходячи з цього співробітники Медичної школи ім. Файнберга Північно-Західного університету визначили для себе нову мету – створити ліки для лікування SARS-CoV-2, які також можуть бути ефективним проти нових штамів Covid-19.

– Не дай Бог нам це знадобиться, але ми будемо готові, – заявила професор мікробіології-імунології Карла Сатчелл.

Вона зазначила, що ідея полягає в тому, що ці ліки мають працювати саме на ранній стадії зараження.

Команда дослідників виявила секретний ідентифікатор, який допомагає вірусу сховатися від імунної системи. Це досить специфічна для Covid-19 кишеня в білку nsp16, який пов’язує вірусний геномний фрагмент, утримуваний іоном металу. Ось цей фрагмент і використовується коронавірусом як шаблон для всіх вірусних будівельних блоків.

В цьому розумінні і бачиться потенціал для створення ліків, які, зайнявши місце в кишені, блокують доступ коронавіруса до білка з метою подальшого розмноження.

Вчені припускають, що такі ліки будуть частиною лікувального коктейлю для пацієнтів на ранній стадії Covid-захворювання.

Інформація в тему: лікар розповіла, що постковідна реабілітація потрубна не тільки тим, хто перехворів на Covid-19.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка