У Британії приховали дані про Covid-штами у школах – ЗМІ

школа дети

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що адміністрація прем’єр-міністра Великої Британії нібито зверталася до Національної служби охорони здоров’я країни з проханням не публікувати дані про захворюваність на новий штам коронавірусу в англійських школах.

У доповіді, оприлюдненій 13 травня, незабаром прибрали сторінку з даними про поширення індійського штаму коронавірусу в навчальних закладах. Однак у початковій версії документа була вказана ця інформація.

Через декілька днів після публікації звіту у Британії дозволили учням перебувати на уроках без масок. Дані про поширення нового штаму в школах досі не опублікували, попри дзвінки різних профспілок.

Зараз дивляться

Науковці повідомляють, що вчителі та сім’ї піддаються ризику. Випадки захворювання цим штамом швидше за все поширюються серед дітей шкільного віку.

Вакцинація у США

В інших країнах також залишається напружена ситуація, пов’язана з пандемією Covid-19. У США почали фіксувати випадки міокардиту після вакцинації від коронавірусу.

Науковці у США мають намір досліджувати ускладнення, імовірно викликане щепленням від Covid-19. Однак у країні немає офіційних даних щодо того, що це пов’язано з вакцинацією.

Також відомо, що запальний процес серцевого м’яза (міокардит) часто проходить без ускладнень. Фахівці припускають, що це може бути викликано різними вірусами.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка