У Перу найвищі показники смертності від Covid-19 в світі

У Перу найвищі показники смертності від Covid-19 в світі
Джерело: Depositphotos

Згідно з даними Університету Джона Хопкінса, до недавнього часу найвищий рівень смертності від Covid-19 був зафіксований в Угорщині – близько 300 на 100 тис. Але Перу стрімко перекрила цей показник.

– Ми вважаємо своїм обов’язком оприлюднювати цю оновлену інформацію, – заявила прем’єр-міністр Перу Віолета Бермудес на прес-конференції, оголошуючи результати огляду.

Питання про кількість загиблих в Перу виникли незабаром після початку пандемії. Ситуації, коли кладовища заповнюються новими похованнями, а лікарні купують рефрижераторні контейнери для роботи в якості імпровізованих моргів, припускали, що все набагато гірше, ніж показують офіційні дані.

У Латинській Америці найбільшу кількість загиблих від Covid-19 було зафіксовано у Бразилії: через пандемію тут загинуло більше 450 000 чоловік. Однак, виходячи з чисельності населення, кількість загиблих на душу населення в Перу більш ніж удвічі більше, ніж в Бразилії.

Зараз дивляться

Оновлені дані по Перу відповідають так званим надмірним цифрам смертності, які дослідники використовували і в інших країнах для вимірювання можливого заниження летальної статистики під час пандемії.

Надлишкова смертність вимірює загальну кількість смертей за певний період часу і порівнює його з тим же періодом до пандемії.

Читайте також, де в Японії вирішили вакцінувати від Covid-19.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка