Відео Новини

У регіонах відбувається жах: волонтер про ситуацію з кисневими концентраторами

У регіонах відбувається жах: волонтер про ситуацію з кисневими концентраторами

Волонтерка і співзасновниця фонду Свої Леся Литвинова розповіла про ситуацію з кисневими концентраторами в Україні.

В ефірі програми Свобода слова на ICTV вона зазначила, що в країні склалася катастрофічна ситуація.

– Як людина, яка за сьогодні видала близько сотні концентраторів, хочу сказати, що ми в жахливому становищі. Як на мене, в країні катастрофа. Києву пощастило більше, йому трішки легше. Але те, що відбувається в регіонах, – це абсолютний жах, – заявила вона.

Зі свого боку міністр охорони здоровя Віктор Ляшко подякував усім волонтерам, які допомагають з кисневими концентраторами, і додав, що розуміє, яка наразі ситуація в регіонах.

Він заявив, що за субвенцію у розмірі 700 млн грн було куплено 14 600 кисневих концентраторів, які наразі поставлені або до закладів первинної медичної допомоги, або вже навіть були в центрах баз спецмедпостачання і сьогодні передаються в заклади охорони здоровя.

Минулого тижня директор благодійного фонду Корпорація Монстрів Катерина Ножевнікова написала у соцмережах, що в Одесі – катастрофічна ситуація з киснем для дітей, хворих на Covid-19.

Зокрема, зі 140 дитячих ліжок зайняті 74. У відділенні вже є навіть п’ятимісячні малюки. Зважаючи на таку ситуацію, волонтери навіть відкрили збір коштів на кисень для дітей, хворих на Covid-19.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка