Відео Новини

Україна виходить на стабілізацію щодо ситуації з коронавірусом – ВООЗ

3 Червня 2020, 11:37
Україна виходить на стабілізацію щодо ситуації з коронавірусом – ВООЗ

Ситуація з коронавірусом в Україні починає стабілізуватися.

Про це заявив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге.

Він зазначив, що незважаючи на те, що кількість хворих на Covid-19 зменшилася майже в два рази  порівняно з квітнем, ризик залишається високим.

Зараз дивляться

Читайте: Коронавірус в Україні – карта поширення Covid-19

– У деяких країнах ми бачимо поступову стабілізацію або зниження нових випадків. Російська Федерація і Україна виходять на цей шлях, – сказав він.

За його словами, ВООЗ продовжує допомагати країнам у питаннях ведення хворих, лабораторної діагностики, епідеміології, епідназору, логістики та постачання матеріалів.

1 і 2 червня в Україні фіксувалося зниження нових випадків захворювання коронавірусом. 1 червня добовий приріст склав 340 випадків, а 2 червня – 328.

3 червня кількість пацієнтів збільшилася до 483 осіб. Всього коронавірус підтверджений у 24 822 осіб. З них 735 пацієнтів померли. Вилікуватися змогли 10 439 осіб.

З 1 червня розпочався третій етап виходу України з карантину. Незважаючи на загальну тенденцію зменшення добового приросту, в різних областях фіксують спалахи коронавірусу. Поки Чернівецька, Львівська, та Рівненська області демонструють негативну динаміку.

Також не найкращі показники захворюваності у Волинській області та в Києві.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка