Україна перебуває на піку захворюваності на Covid-19

Україна перебуває на піку захворюваності на Covid-19

Нині в Україні відбулася стабілізація показників захворюваності на Covid-19 на високих цифрах. Але сьогодні зафіксували незначне покращення ситуації з коронавірусом у країні.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час зустрічі з журналістами 5 листопада.

–  Це оптимістично для нас, адже до цього кожного тижня у країні фіксували зростання Covid-випадків. Ми досить швидко вийшли на пік захворюваності. Сподіваюся, скоро ми з нього вийдемо, – каже міністр.

Ляшко додав, що тривалість піку захворюваності залежить від того, як швидко люди вакцинуються від коронавірусу та чи дотримуються вони карантинних обмежень.

Зараз дивляться

Крім того, він наголосив, що в Україні ретельно вивчатимуть усі випадки важкого перебігу Covid-19 у вакцинованих людей. Під час таких перевірок виявлятимуться випадки купівлі підроблених сертифікатів вакцинації.

Станом на 5 листопада в Україні зафіксували 26 488 нових випадків коронавірусу. Одужати вдалося 13 281 людині, а померли – 696 пацієнтів.

Найбільше хворих у Дніпропетровській (2 388), в м. Київ (1 772), у Львівській (1 758), Харківській (1 733), Одеській (1 648) та Запорізькій (1 595) областях.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка