В Україні попередньо зафіксовано 10 нових випадків коронавірусу – Ляшко

В Україні попередньо зафіксовано 10 нових випадків коронавірусу – Ляшко

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що за останню добу, за попередньою інформацією, у країні зафіксували 10 нових випадків коронавірусу.

– За сьогодні ми вже маємо попередньо підтверджені випадки захворювання на коронавірус, про які ми офіційно скажемо завтра. За попередньою інформацією, ми маємо за добу 10 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, – зазначив Віктор Ляшко в ефірі Свободи слова на ICTV.

Також він зазначив, що з поставкою тестів для діагностування коронавірусу з Китаю, в Україні не буде різкого збільшення хворих, адже країна і раніше була ними забезпечена.

Зараз дивляться

Читайте: Цього тижня немає потреби запроваджувати надзвичайний стан в Україні – Шмигаль

– Збільшення кількості тестів – не означає різкого збільшення інфікованих. Україна раніше також була забезпечена тестами у необхідній кількості, тому у нас була можливість нікому не відмовляти у тестуванні. А надходженням нових тестів допоможе збільшити кількість локацій для тестування, – додав Ляшко.

Так, в Україні кількість хворих на коронавірус збільшилася до 83 випадків, три з яких летальні, також одна людина вилікувалася.

Раніше Факти ICTV писали, що в Україні станом на ранок 23 березня виявили 73 випадки коронавірусу.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка