В Україні спростили закупівлю кисневих станцій для Covid-лікарень

В Україні дозволили під час карантину проводити закупівлю робіт та послуг, пов’язаних з проектуванням та встановленням кисневих станцій, за спрощеною процедурою.

За відповідний законопроект Про внесення зміни до розділу X Прикінцеві та перехідні положення Закону України Про публічні закупівлі щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19) №6293 в цілому проголосували 339 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Зараз дивляться

Заступниця голови парламентського Комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа зазначила, що прийняття закону необхідне, щоб оперативно використати 800 млн грн, які нещодавно Верховна Рада виділила на закупівлю кисневих станцій для лікарень.

– Щоб встигнути закупити та встановити ці станції у 2021 році, закупівлі мають відбутися за спрощеною процедурою. Вона триває не більше 10 днів та не передбачає оскарження. І в критичній ситуації, яка сьогодні склалася з кількістю Covid-хворих та з заповненістю лікарень, ми не можемо зволікати ні секунди, – зазначила вона.

4 листопада Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект щодо внесення змін до Закону Про Державний бюджет України на 2021 рік. Він передбачає виділення додаткових 800 млн грн на проектування та встановлення кисневих станцій.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка