ЄС робить ставку на нову Covid-вакцину: що прискорить щеплення

вакцина
Джерело: Depositphotos

Регулятор ЄС з питань лікарських засобів ухвалив рішення щодо схвалення вакцини Novavax проти Covid-19, яка створена за традиційною технологією, що, як сподівається американська біотехнологічна компанія, зменшить сумніви щодо вакцини.

Вакцина Novavax, створена на основі білка, яка використовується в усьому світі для захисту від багатьох дитячих хвороб, стане п’ятою вакциною від коронавірусу, дозволеною для Європейського Союзу.

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) на позачерговому засіданні 20 грудня схвалило для використання на території ЄС вакцину від коронавірусу Сovovax компанії Novavax.

Зараз дивляться

ЄС уже підписав угоду про закупівлю до 200 млн доз вакцини з двома уколами, яка очікує схвалення з боку контролюючого органу. Novavax каже, що її вакцина показала 90,4% ефективності проти Covid-19 у Північноамериканському дослідженні.

Виконавчий директор Стенлі Ерк сказав, що компанія з нетерпінням очікує надання додаткового варіанту вакцини в Європі, побудованого на перевіреній, добре зрозумілій технологічній платформі.

 – Вакцина може допомогти подолати серйозні перешкоди на шляху глобальної вакцинації, зокрема проблеми глобального розповсюдження та вагання щодо вакцин, – додав Ерк.

Індонезія та Філіппіни вже схвалили препарат Novavax, а Японія погодилася купити 150 млн доз.

Novavax каже, що вона також подала заявку на схвалення у Великій Британії, Індії, Австралії, Новій Зеландії, Канаді.

Чим ближче до новорічних свят, тим менше охочих отримати щеплення – люди більше заклопотані приготуваннями до Нового року, аніж своїм здоров’ям. Та у світі є Дельта і Омікрон, а вакцинація залишається головним засобом захисту від інфекції.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка