З 618 пошкоджених: в Україні повністю відновлені 32 об’єкти медичної інфраструктури

луганск

В Україні повністю відновлено 32 об’єкти медичної інфраструктури, які пошкодили ракети й снаряди російських окупантів. Ще 188 медичних закладів відновлені частково.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Богдан Боруховський.

Він зазначив, що за час повномасштабного вторгнення ворог пошкодив 618 об’єктів медичної інфраструктури та ще 118 зруйнував дощенту.

Зараз дивляться

– Об’єкти з червоним хрестом всупереч всім міжнародним конвенціям стають мішенню для російських снарядів. На жаль, щодня ми бачимо, як ворог прицільно обстрілює наші лікарні, – підкреслив Богдан Боруховський.

Однак, за його словами, там, де Росія руйнує, Україна завжди відбудує. Тому на деокупованих територіях вже розпочато відновлення медичних установ, щоб населення в найкоротші терміни було забезпечено необхідними медичними послугами.

Наразі комплексне відновлення медичної інфраструктури триває на територіях деокупованих Київщини, Чернігівщини, Сумщини та Житомирщини.

За попередніми підрахунками, орієнтовна вартість відновлення медичних закладів по Україні становитиме понад 35 млрд грн.

Нагадаємо, що раніше МОЗ повідомляв, що за час війни від ракет та снарядів російських окупантів найбільше постраждала медична інфраструктура Донбасу.

Фото: Луганська ОВА

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка