За підтримки ВООЗ: понад 30 тис. українських медиків пройшли навчання з імунізації

вакцинация
Джерело: Depositphotos

З березня 2021 року 30 182 медичних працівники та студенти-медики за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні пройшли навчання з протидії пандемії Covid-19 та підтримки програми імунізації в цілому.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

– Навчання триває і далі, адже такі навчальні центри ВООЗ з імунізації є довгостроковою ініціативою, – йдеться в повідомленні.

Зараз дивляться

Зазначається, що навчання розгорталося каскадним методом. Перша хвиля – це підготовка тренерів. Загалом 340 медиків стали професійними інструкторами, які в подальшому на базі 28 регіональних навчальних центрів, 12 навчальних центрів у закладах медосвіти та спеціальному тренінговому центрі для військових розпочали підготовку фахівців для вакцинації населення.

– Завдяки цьому Україна досягла середньоєвропейських показників імунізації населення, роблячи до 300 тис. щеплень на день восени і взимку, – прокоментував головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Зазначається також, що для підтримки навчальних центрів Бюро ВООЗ в Україні надало логістичну підтримку, забезпечило 75 тис. друкованих навчальних матеріалів, а також для дотримання всіх карантинних норм закупило понад 287 тис. засобів індивідуального захисту.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка