Відео Новини

Змушені шити марлеві маски: як медики в Україні захищаються від коронавірусу

Змушені шити марлеві маски: як медики в Україні захищаються від коронавірусу

Медики у світі і Україні рятують інших, але часто не можуть захистити себе. Так, в Італії від коронавірусу вже загинуло 63 лікарі.

А в Україні на Тернопільщині вірусом заразилися 27 медпрацівників. Першою жертвою став гінеколог із Волинської обласної лікарні.

Лікарі селища Велика Димерка, розташованого за 40 км від Києва, розповідають, що приймають щодня  26-27 людей. А їм видають на тиждень 10 пар рукавичок, дві шапочки і по упаковці масок, чого катастрофічно мало.

Зараз дивляться

Медики із Борислава на Львівщині на всю інфекційну лікарню, куди під час спалаху везтимуть хворих на коронавірус, мають 9 старих гумових костюмів хімзахисту з поламаними застібками.

Читайте: На Тернопільщині медсестри звільняються через коронавірус

У волонтерів телефон червоний від заявок. Вони зазначають, що гроші у багатьох фондів є, але захисні костюми та маски стали дефіцитними товарами.

Вололонтери розповідають, що санітарки навіть шиють марлеві масочки для лікарів.

У міністерстві охорони здоров’я звітують, що з Китаю прибула партія засобів захисту: 33 тис. костюмів і 254 тис. респіраторів.

Передусім, їх направлять у інфекційні відділення та швидкі, оскільки саме на них удар коронавірусу найсильніший.

https://player.ictv.ua/embed/4f03f69666e471da3e7df9948c9b612e461eefaa8184d5328f64a1b000373549

Нагадаємо, 31 березня в Україну прибув ще один літак з Китаю, який доставив 100 тис. ПЛР-тестів для виявлення коронавірусу, 40 тис. окулярів багаторазового використання, медичні маски та обладнання для апаратів штучної вентиляції легенів.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка