Сексологи розповіли, які жінки найрозкутіші в ліжку

21 Листопада 2016, 22:00
Сексологи розповіли, які жінки найрозкутіші в ліжку

Про це пише Mignews.

Група сексологів провела масштабне дослідження, в рамках якого вивчила подробиці інтимного життя сотень дівчат, як струнких, так і схильних до повноти.

В результаті з’ясувалося, що “товстушки” вступають в статевий контакт з представниками протилежної статі на 10% частіше за своїх худорлявих ровесниць. Однак при цьому вони зовсім не є більш доступними. Іншими словами, готовність дівчини до інтиму не залежить від її ваги.

Зараз дивляться

Читайте: Найсексуальніші чиновниці України: ТОП-3

При цьому, що стосується всіляких секс-експериментів, повні дівчата знову мають перевагу над худими. Сексологи стверджують, що вони відкриті практично до будь-яких нововведень в інтимній сфері і готові пізнавати нові горизонти задоволення за бажанням партнера. При цьому ініціатива, все ж, повинна надходити саме від чоловіка. Можливо, дається взнаки те, що вони дещо пізніше струнких дівчат починають жити статевим життям.

Що стосується зміни повними дівчатами партнерів, експерти відзначили цікаву деталь. Згідно з отриманими даними, вони або залишалися вірними першому або другому чоловікові, вступаючи з ним у шлюб, або ж навпаки – починали активно міняти коханців.

На думку сексологів, результати досліджень багато в чому свідчать про те, що в тій чи іншій мірі у “товстушок” є комплекс неповноцінності. Вони вважають себе непривабливими, а тому з усіх сил намагаються довести навколишнього світу, що в любові і сексі вони, незважаючи на зайву вагу, все ж багато чого варті.

Нагадаємо, регулярний секс не тільки покращує здоров’я, а й продовжує чоловікам життя на 15 років.

Теги
Секс
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка