Хворих на коронавірус у світі може бути десятки мільйонів – дослідження

8 Квітня 2020, 17:15
Хворих на коронавірус у світі може бути десятки мільйонів – дослідження

Реальна кількість заражених коронавірусом Covid-19 у світі набагато більша, ніж зафіксовано в офіційній статистиці.

Найточніше представлені статистичні дані лише з Південної Кореї, заявляють дослідники з університету Геттінгена у Німеччині.

– Доктор Крістіан Боммер і професор Себастьян Фольмер з університету Геттінгена використовували оцінки смертності від Covid-19 і часу хвороби, опубліковані в недавньому випуску The Lancet Infectious Diseases для того, щоб перевірити якість офіційної статистики. Їхні дані показують, що країни зафіксували в середньому тільки близько 6% випадків. Реальне число інфікованих людей у всьому світі вже могло сягнути десятків мільйонів, – сказано на сайті університету.

Читайте: Вчені досліджували коронавірус в лабораторії біля ринку тварин в Ухані – The Washington Times

Зараз дивляться

У дослідженні враховують той факт, що в різних країнах рівень смертності пацієнтів сильно різниться. Це може бути пов’язано з тим, що люди по-різному схильні до вірусу. Водночас, вважають науковці, відмінності пояснюються швидше різницею в якості зібраних даних.

Попередні дослідження показували, що рівень смерті пацієнтів від коронавірусу становить близько 1,38%.  Але в Італії рівень смертності близько 9,5%. Науковці роблять висновок, що в країні досі було встановлено лише 3,5% інфікованих громадян.

В Іспанії смертність становить 1,7%, в США – 1,6%, у Великій Британії – 1,2%.

– На різкому контрасті з цим Південна Корея. Вони виявила майже половину від усіх інфікованих, – повідомляє університет.

Автори вважають, що на 31 березня 2020 року в Німеччині було близько 460 тис. інфікованих, а не вдвічі менше, як заявляє офіційна влада.

Також вони вирахували, що в США хворими на Covid-19 є більш як 10 млн людей, в Іспанії – понад 5 млн, в Італії – близько 3 млн, а Великій Британії – близько 2 млн.

Як писали Факти ICTV, у Франції розпочинають дослідження переливання плазми крові від людей, які вилікували від Covid-19, пацієнтам з гострою фазою коронавірусу.

Джерело: Georg-August-Universität Göttingen

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка